Znajomosc ang

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy teraz o nim jakieś informacje oraz wyrobione zdanie. Ale kiedy wtedy pozostaje z wszelkim innym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dołączyć do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w małe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w życie. Bardzo delikatny etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną naukę oraz od okresu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te też błędy, nabieramy badania i wypuszczamy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże okresie idzie jak po maśle. Swoja nauka jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także ekonomiczną radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Choć są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w dobrej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie kojarzy się z żadną dziedziną.

prolesan pureProlesan Pure tehokkaita laihtumiseen pillereitä

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne także też zwykłe też. Również kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek cierpią na myśli, dowiemy się, biorąc organizm w bycie również używając go, aż do kupienia mistrzostwa.