Oprogramowanie dla firm w chmurze

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to ogromne narzędzie dla średnich i małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr natomiast płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim swoistego rodzaju narzędzia do informowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można nabyć nie tylko wstęp do jego podstawowych i mocnych funkcji, a także do asysty technicznej, która zapewnia rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dobranych do pewnej dziedziny oraz instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych pionów a całej firmy, lecz też przyczynić się w niski sposób do podniesienia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub również z 60-dniowego dema offline. Jest wówczas szczególnie ważne, ponieważ dzięki temuż silna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w znanej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego już ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.