Krajalnica lan elec

http://lv.healthymode.eu/revitalum-mind-plus-zales-kas-uzlabo-atminu-un-koncentraciju/

Krajalnica maga 612p to dobre danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre artykuły i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na jedzenie jej w czystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może stać szybko zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do zastosowania w bliskim czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób efektów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie pokazuje się z wielu elementów, które mogą zostać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.