Masaż ciepłym woskiem: doskonale odpręża i relaksuje; polecany szczególnie dla osób przemęczonych, chcących choć na chwilę odciąć się od szarej rzeczywistości. Dzięki cieple, zapachowi i muzyce osiągnięcie taki stan; dodatkowo silnie nawilża i wygładza skórę.

        100 PLN                                     

Relaksujący masaż całego ciała: jest to masaż idealny dla osób, które szukają swoich ,,pięciu minut". Dzięki temu zabiegowi pozbędziemy się psychicznej blokady, która odpowiada za zbicie mięśni i ból. Po masażu wyjdziesz spokojny i zrelaksowany, jak nigdy wcześniej.

80 PLN

Masaż całego ciała z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych: dzięki dobroczynności olejków aromaterapeutycznych zrelaksujesz się, rozluźnisz mięśnie i pozbędziesz się zmęczenia. Dodatkowo twoja skóra zregeneruje się i odpłaci pięknym wyglądem.

80 PLN

Masaż antycellulitowy bańką chińską: doskonały, jako uzupełnienie serii zabiegów niwelujących cellulit w najbardziej newralgicznych częściach naszego ciała: brzuch, okolice mięśni skośnych, bryczesy.

100 PLN
Masaż bańką chińską: wzmacnia układ immunologiczny 40 PLN
Masaż leczniczy wybranych części ciała: odpowiedni dla osób borykających się z różnego rodzaju zwyrodnieniami kręgosłupa:
  • karku, barku, odcinka lędźwiowego
  • plecy - manualne leczenie niektórych zaburzeń

50 PLN
50 PLN

Drenaż limfatyczny całego ciała: dla osób mających problem z ciągłym obrzmieniem i słabym samopoczuciem. Dzięki drenażowi, zastała chłonka zostaje ,,przepchana" do węzłów chłonnych, które rozkładają ją i wydalają z organizmu. Dzięki czemu zostaje poprawione krążenie limfy w organizmie, przy czym poprawia się również dzialanie układu limfatycznego, który odpowiada za naszą odporność.

90 PLN
Refleksologia stóp/masaż stóp/odblokowuje receptory/ Leczy zaburzenia organizmu 50 PLN