Dzień 05 września 2014: Pierwszy raz przyjechaliśmy na te Targi ,,Od wahadełka do gwiazd", ale weszliśmy z uśmiechem na ustach, ponieważ wszyscy chodzili uśmichnięci i przepełnieni aurą tego wydarzenia. Każdy mówił z ogromnym zafascynowaniem o ty, czym się na codzień zajmował. Spotkaliśmy się z ogromnym zaintersowaniem naszym badaniem, które mniej więcej opisaliśmy w artykule: ,,Terapia biorezonansowa - czym jest?".

 

Dzień 06 września 2014: Podobna atmosfera, jak w dniu poprzednim. Bardzo miło spędziliśmy czas rozmawiając z ludźmi, nieraz rozwiązując ich problemy zdrowotne. Ludzie pytali nas często: Czym się różni Państwa badanie od innych?. Nasza pracownica ma zawsze bardzo trafną odpowiedź: Ja jako terapeutka zawsze rozmawiam z ludźmi na temat ich problemu. Nie opowiadam na siłę o ,,cudowności" naszej metody, ponieważ każdy indywidualnie powinien się do tego przekonać. Ponadto posiadamy najbardziej rozwiniętą bazę danych, która posiada ponad 45 tys. częstotliwości jednostek chorobowych. Taka jest między nami różnica. To zawsze pomaga ludziom w przyjęciu nowych metod diagnostycznych.

 

Dzień 07 września 2014: Ostatni dzień targów był bardzo pracowity. Co chwilę ktoś o nas pytał, przyłączał się do rozmowy. Nie mieliśmy czasu na odpoczynek - wszystko dla osób, które chciały poznać stan swojego zdrowia. Bez przerw od godziny 10 do 18 badaliśmy, tłumaczyliśmy - po prostu pomagaliśmy osobom, które próbowały odnaleźć przyczynę swojego złego samopoczucia. Ze smutkiem opuszczaliśmy Halę Olivia. Bardzo szybko minął nam czas. Ale mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ponownie się tam znaleźć.