15 marca b.r. mieliśmy przyjemność zostać jednym z organizatorów Dnia Kobiet dla Pań chorych na SM. 

Nasza reprezentantka uczestniczyła oraz pomagała w organizcji tego dnia - wykonywała Paniom manicure :). 


 

,,Spotkałam tam nie tylko cudowne kobiety, które również były organizatorami tego swoistego święta, ale kobiety, które mimo swojej choroby, emanują radością, ciepłem oraz ogromną ochotą na życie!! Wywarło to na mnie nie lada wrażenie... Mało brakowało, żebym nie płakała patrząc na te wspaniałe 

twarze. Dzięki Nim zrozumiałam, że powinnam się cieszyć tym, co mam, co jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka... zdrowiem."

Działałyśmy pełną parą! :) Nasze centrum ofiarowało każdej uczestniczce zaproszenie na zabiegi z wykorzystaniem biorezonansu oraz cztery vouchery, ale ich zawartość niech pozostanie słodką tajemnicą ;P... 

Takie dnia powinny zdarzać się na codzień!!

 

Powinniśmy także pamiętać o tym, że jednorazowa pomoc daje dużo radości i uśmiechu, jednak takie stowarzyszenia jak PTSR (http://www.ptsr.org.pl/oddzial/gdynia) potrzebują naszej pomocy cały rok. Dlatego niech każdy, kto może, wesprze tę organizację - naprawdę WARTO!!


 

Na koniec dnia otrzymaliśmy podziękowania z rąk samej Pani Przewodniczącej Aleksandry Orłowskiej i jednej z najprężniej działających działaczek tego stowarzyszenia, Angeliki Boniuszko - to było obłędne. :)

 

,, Bogatym jest ten, kto posiada wiele,

Bogatym jest ten, kto mało potrzebuje,

Najbogatszym - kto dużo daje"

 

 

P.S.: oto link do fotorelacji z tego wydarzenia!! 

https://www.facebook.com/events/860015294054676/865372820185590/